22 maja 2017 r. odbył się międzynarodowy konkurs o bioróżnorodności w Europie – BIODIVERSITY IN EUROPE. W konkursie wzięli udział uczniowie z Litwy, Hiszpanii i Polski. Reprezentantami naszej szkoły byli uczniowie klas biologiczno-chemicznych: Antoni Anczyk z klasy 1b2 oraz Monika Lewandowska z klasy 1b1. Konkurs odbył się w ramach międzynarodowej współpracy szkół LET’S TAKE CARE OF THE PLANET pod patronatem UNESCO.

Miło nam poinformować, że nasza uczennica Monika Lewandowska zwyciężyła w tym konkursie!

Gratulujemy serdecznie! Mamy nadzieję, że to początek długiej przygody Moniki z biologią!

Opiekunką uczennicy jest dr Danuta Nabiałkowska, zaś nauczycielką języka angielskiego – prof. Krystyna Pytlik.