W dniach 1-8 marca w naszym liceum odbyła się zbiórka pluszaków zorganizowana przez uczennicę klasy 2d, Julię Bigewską, w ramach projektu Zwolnieni z Teorii zatytułowanego „More Than Survive”. Dzięki Waszej ofiarności udało nam się zebrać 24 kg maskotek. Pluszaki zostaną oddane na licytację, a pieniądze przeznaczone na pokrycie kosztów protezy dla pani Wioli, która w zeszłym roku straciła nogę. Jeśli ktoś z Was chciałby dalej śledzić dalsze losy projektu, zapraszamy na fanpage na Facebooku.

Bardzo cieszy nas zaangażowanie naszych uczniów w inicjatywy społeczne i mamy nadzieję, że kolejne wydarzenia spotkają się również z tak pozytywnym odzewem.

Fanpage na Facebook’u:
https://www.facebook.com/More-than-survive-349133582374908/
Jeśli ktoś chciałby bezpośrednio wspomóc panią Wiolę, udostępniamy również link do skarbonki internetowej: www.siepomaga.pl/wioletta